Detailed Results

Härvelin sisäinen syncrokilpailu, Märsky, 2/10/16

Ryhmä 1 syncro 1m

1. Minerva Rinta-Jouppi / Senja Suvikorpi, Härveli ry
100A1100A12.04.54.55.55.54.53.53.012.6025.2025.2025.201.
200A1200A12.05.05.05.55.56.05.05.516.2032.4057.6057.601.
100B1100B11.04.04.05.55.55.53.54.513.8013.8071.4071.401.
101A1101A11.43.03.05.05.06.54.55.514.7020.5891.9891.98
6.44.14.15.45.45.64.14.6
2. Leo Ahvenisto / Ahti Liimatainen, Härveli ry
100A1100A12.05.05.05.05.02.52.02.510.2020.4020.4020.402.
200A1200A12.04.04.03.03.04.03.03.510.5021.0041.4041.402.
100B1100B11.03.03.04.54.54.52.53.510.8010.8052.2052.202.
101A1101A11.42.02.03.53.54.01.02.57.8010.9263.1263.12
6.43.53.54.04.03.82.13.0
Judges
1. Leena Tuomisto, Härveli ry A
2. Laskennallinen A
3. Marja Salonius, Härveli ry B
4. Laskennallinen B
5. Jussi-Pekka Kentala, Härveli ry syncro
6. Marjaana Hujanen, Härveli ry syncro
7. Laskennallinen syncro
Referee: Marjaana Hujanen, Härveli ry
Secretary: Marjaana Hujanen, Härveli ry

Detailed Results

Härvelin sisäinen syncrokilpailu, Märsky, 2/10/16

Ryhmä 2 syncro 1m

1. Emil Huttunen / Aleksi Huttunen, Härveli ry
101B1101B12.05.55.56.06.06.57.07.019.2038.4038.4038.402.
401B1401B12.06.06.07.57.57.57.07.521.3042.6081.0081.001.
403C1403C12.25.55.56.06.08.07.58.021.0046.20127.20127.201.
103B1103B11.75.05.06.06.06.56.56.518.3031.11158.31158.31
7.95.55.56.46.47.17.07.3
2. Marika Bremer / Kristina Schubert, Härveli ry
201B1201B12.05.55.57.07.05.56.06.018.0036.0036.0036.003.
301B1301B12.05.05.06.56.56.56.06.518.3036.6072.6072.602.
5211A15211A11.86.06.07.07.07.06.57.020.1036.18108.78108.782.
103C1103C11.65.05.05.05.05.55.05.515.6024.96133.74133.74
7.45.45.46.46.46.15.96.3
3. Vesa Vanninen / Pekka Koponen, Härveli ry
401C1401C12.06.06.05.55.57.07.07.019.5039.0039.0039.001.
201C1201C12.05.55.54.04.05.03.04.012.9025.8064.8064.803.
101A1101A11.43.03.04.54.55.03.54.512.3017.2282.0282.023.
5111A15111A11.85.55.54.54.55.04.04.514.1025.38107.40107.40
7.25.05.04.64.65.54.45.0
4. Jenna Johansson / Liisa Kähkönen, Härveli ry
101B1101B12.05.05.06.06.06.55.06.017.1034.2034.2034.204.
401C1401C12.00.00.00.00.00.00.00.00.000.0034.2034.204.
102C1102C11.44.04.05.05.05.04.04.513.5018.9053.1053.104.
201A1201A11.75.55.55.55.57.06.57.018.9032.1385.2385.23
7.13.63.64.14.14.63.94.4
Judges
1. Leena Tuomisto, Härveli ry A
2. Laskennallinen A
3. Marja Salonius, Härveli ry B
4. Laskennallinen B
5. Jussi-Pekka Kentala, Härveli ry syncro
6. Marjaana Hujanen, Härveli ry syncro
7. Laskennallinen syncro
Referee: Marjaana Hujanen, Härveli ry
Secretary: Marjaana Hujanen, Härveli ry

Detailed Results

Härvelin sisäinen syncrokilpailu, Märsky, 2/10/16

Ryhmä 2 syncro 3m

1. Emil Huttunen / Aleksi Huttunen, Härveli ry
101B3101B32.05.05.06.56.57.07.07.019.5039.0039.0039.001.
401B3401B32.05.55.57.57.57.57.57.521.3042.6081.6081.601.
403C3403C31.95.55.56.56.57.56.57.019.8037.62119.22119.221.
103B3103B31.65.05.06.06.05.55.55.516.5026.40145.62145.62
7.55.35.36.66.66.96.66.8
2. Kristina Schubert / Marika Bremer, Härveli ry
401B3401B32.05.55.55.05.06.56.56.518.0036.0036.0036.002.
101B3101B32.06.56.55.55.57.06.06.518.9037.8073.8073.802.
301B3301B31.96.06.04.04.05.06.05.515.9030.21104.01104.012.
5211A35211A32.06.06.04.54.56.57.07.018.6037.20141.21141.21
7.96.06.04.84.86.36.46.4
3. Vesa Vanninen / Pekka Koponen, Härveli ry
401C3401C32.06.06.06.06.05.55.55.517.1034.2034.2034.203.
201C3201C32.06.06.05.05.07.55.56.518.3036.6070.8070.803.
101A3101A31.66.06.05.05.05.54.55.015.6024.9695.7695.763.
5111A35111A32.05.05.06.06.06.06.06.017.4034.80130.56130.56
7.65.85.85.55.56.15.45.8
Judges
1. Leena Tuomisto, Härveli ry A
2. Laskennallinen A
3. Marja Salonius, Härveli ry B
4. Laskennallinen B
5. Jussi-Pekka Kentala, Härveli ry syncro
6. Marjaana Hujanen, Härveli ry syncro
7. Laskennallinen syncro
Referee: Marjaana Hujanen, Härveli ry
Secretary: Marjaana Hujanen, Härveli ry